ICONFIT MIKRONISEERITUD KREATIIN MONOHÜDRAAT 300g Vaata täismõõdus

ICONFIT MIKRONISEERITUD KREATIIN MONOHÜDRAAT 300g

32,85 €

Soovin personaalset konsultatsiooni
  • Puhtaim kvaliteetne kreatiinmonohüdraadi pulber hoolikalt valitud parimast toorainest. Valmistatud uusima tehnoloogia abil ja on eeskujuliku lahustuvusega eriti peenel pulbrilisel kujul (mesh 200). See on märkimisväärselt kvaliteetsem ja peenem pulber, mille osakese suurus on 2-3x väiksem kui enamus turul saadaolevatest välismaistest brändidest. Tänu sellele on meie kreatiin ka märkimisväärselt parema lahustuvusega!  Tegemist on sportlaste toidulisandiga, mis aitab arendada maksimaalset plahvatuslikku jõudu, kiirendab taastumist ja aitab kasvatada lihasmassi.

 

Rohkem infot

Kreatiin monohüdraat on kõige kuluefektiivsem toidulisand, kui eesmärgiks on jõu ja lihaste arendamine. Kreatiini leidub meie kehades ka looduslikult ning valdav enamus sellest on lihastes. Lisakreatiini tarbimine aitab kiirendada valkude sünteesi ning seeläbi aitab kaasa lihaste arengule.


Kasutamine:

Alustatakse 5-7 päevase laadimisperioodiga kus päevas võetakse 1/3 oma kehakaalust grammides (Nt. 90kg kehakaalu puhul 30g päevas).  See kogus jagatakse ära maksimaalselt 10g portsjoniteks päeva peale. Järgneva perioodi jooksul ära tarbi rohkem, kui pool sellest kogusest päevas. Tarbi pärast treeningut tühja kõhu peale. Kreatiin imendub kõige paremini, kui tarbitakse koos süsivesikurikka joogiga. Sega 5g portsjon u 300ml joogiga. Üks väikese kuhjaga teelusikas = 5g.

Ära ületa soovitatavaid koguseid ega võta rohkem, kui 10g korraga.

Koostis: 

Mikroniseeritud kreatiin monohüdraat pulber. Maitsestamata.