LITOZIN forte KAPSLID N90 Vaata täismõõdus

LITOZIN forte KAPSLID N90

46,67 €

Soovin personaalset konsultatsiooniSoovin personaalset konsultatsiooni


LITOZIN forte on uuendatud innovatiivne toode liigestele, mida tänu headele uurimistulemustele soovitatakse teadlaste poolt üle maailma. Uus ja parandatud koostis. Nüüd ainult 3 kapslit päevas.

Litozin forte toimeained aitavad hoida liigeste tervist ja liikuvust, aitavad kaasa luude ja kõhrede normaalsele talitlusele, aitavad kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele.LITOZIN forte põhineb hoolikalt valitud ja parima kvaliteediga kibuvitsamarjadel, mis on läbinud õrna kuivatusprotsessi ja mille valmistamisel on kasutatud uut unikaalset tootmisprotsessi.

Meie väärtusahel kindlustab marjade kõrgekvaliteedilise ja õrna käitlemise. Kõik tootmisprotsessi astmed alates marjade korjamisest, kuivatamisest kuni jahvatamiseni on nüüd uuendatud.

Rohkem infotTänu teaduslikule läbimurdele õnnestus meil identifitseerida ja arendada uus naturaalne toode, mis sisaldab optimaalse efekti saavutamiseks rikkalikult Rosenoide.

Sel põhjusel on LITOZIN forte ainuke toode turul, mis sisaldab unikaalset kõrgekvaliteedilist Rosenoid-kompleksi. Rosenoidid kaitsvate, antioksüdatiivse toimega, kõhrede funktsiooniks.Rosenoid-kompleks on kombinatsioon aktiivsetest ainetest nagu galaktolipiidid, triterpeenhape, C- vitamiin, flavonoidid ja karotenoidid, mille toimed on omavahel tihedalt seotud. Nende erinevate toimete koostöö avaldabki kasulikku mõju liigestele. Need ained üksikult ei anna sama efekti. Ainult LITOZIN sisaldab Rosenoide.


Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised

Kasutamine:

alates 11.ndast eluaastast 3 kapslit päevas, mis võib sisse võtta ühe korraga. Neelake veega või avage kapsel ja puistage pulber jahedale toidule. Soovitatav võtta koos toiduga. Ärge kasutage samaaegselt kuuma toiduga, sest kuumus inaktiveerib toimeaine.Sisaldus päevase annuse kohta

Sisaldus 3 kapslis: kibuvitsa marjade pulber 2250 mg, Vitamiin C 80 mg (100 % päevasest võrdluskogusest täiskasvanule).Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)

Koostisosad: kibuvitsa marjade pulber, millest 4% Rosenoidide kompleks (naatrium-L-askorbaat, flavonoidid, karotenoidid, triterpeenhape, galaktolipiidid), zelatiin..Hoiatused

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana.

Ei asenda tervislikku eluviisi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.Säilitamistingimused

Hoida kuivas ja toatemperatuuril.Päritoluriik

Taani