Skin-Cap Kreem 50g Vaata täismõõdus

Skin-Cap Kreem 50g

25,90 €

Soovin personaalset konsultatsiooniSoovin personaalset konsultatsiooni

Spetsiaalne niisutava toimega vahend hoolduseks mitmete nahaprobleemide (psoriaas, seborroiline dermatiit, mitmevärviline kliiketendustõbi, atoopiline dermatiit, ekseem, naha kihelus, suurenenud ketendus jt.) korral. Sobib ärritatud, punetavale ja kuivale nahale. Lisaks põhitoimele kreem avaldab niisutavat ja pehmendavad kosmeetilist toimet.

 

Rohkem infot

 Skin-Cap on paikselt manustatavate kreemide kaubamärk, mida turustati nahahaiguste, nagu psoriaas, ekseem ja dermatiit, raviks. Kuid kreem sisaldas vastuolulist koostisainet, mida nimetatakse "superpotentseks" kortikosteroidiks, mida nimetatakse klobetasoolpropionaadiks ja mida ei ole mõnes riigis, sealhulgas USA-s, heaks kiidetud käsimüügitoodetes.

Skin-Capi turustati pigem kosmeetikatootena kui ravimina, mis võimaldas tootjatel mõningatest määrustest mööda hiilida. Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet (FDA) andis aga 2000. aastal välja hoiatuse, et Skin-Cap on uus heakskiitmata ravim ja selle turustamine on ebaseaduslik.

Vaatamata vaidlustele Skin-Capi ümber oli see mõnes riigis mõnda aega populaarne, kuid selle kasutamine on viimastel aastatel vähenenud, kuna teadlikkus selle võimalikest riskidest ja heakskiidu puudumine teatud piirkondades. Enne mis tahes paikse toote kasutamist nahahaiguse raviks on oluline konsulteerida tervishoiuteenuse osutajaga.

 

Koostis

0,2 % tsinkpüritionaat, abiained täismahu saavutamiseks

 

Toimemehhanism:

Kreemis sisalduv aktiviseeritud tsinkpüritionaat vähendab naha pealispinna rakkude patoloogilist kasvu ning tänu sellele kõrvaldab liigse ketenduse ja kipituse erinevate nahaprobleemide puhul.

Kasutamine:

Preparaati tohivad kasutada nii täiskasvanud kui ka lapsed üle 3 a.

Kasutamine ja doosid:

Kanda kahjustatud nahaosadele vähemalt 2-4 korda päevas.

Kõrvaltoimed:

Preparaat on hästi talutav. Harvadel juhtudel on täheldatud allergilist reaktsiooni, mille korral on otstarbekas lõpetada preparaadi kasutamine.

Vastunäidustused:

Suurenenud tundlikkus mõnede kreemis olevate komponentide suhtes.

Hoiatus:

Vältida silma sattumist.

Säilitamistingimused:

Säilitada toatemperatuuril.

Tootja:

Cheminova Int., Madrid, Macarena 14, Hispaania.