OTRIVIN NATURAL PLUS NINASPREI 20ML Vaata täismõõdus

OTRIVIN NATURAL PLUS NINASPREI 20ML

9,30 €

Soovin personaalset konsultatsiooni

Netokogus: 20ml

Looduslik hüpertooniline merevesi eeterliku eukalüptiõliga.

Külmetuse tagajärjel tekkiva põletikulise protsessi tulemusena tekib nina limaskesta turse, ninakinnisus ning suureneb limaeritus ninast.

Rohkem infot

Hüpertooniline * merevesi tekitab lahuse ja nina limaskesta vahel rõhuerinevuse (osmootne efekt), aidates vähendada nina limakesta turset. Samuti pehmendab ja vedeldab lahus lima ning aitab ninast eemaldada bakterid ja viirused. * Hüpertoonilise merevee lahus erineb isotoonilise merevee lahusest selle poolest, et soola kontsentratsioon on optimiseeritud 2,2%-ni, mis aitab efektiivselt leevendada ninakinnisust. Selline kontsentratsioon tagab, et lahus on piisavalt õrn sobimaks nina limaskestal kasutamiseks.

Koostis:

merevesi (hüpertooniline, soola kontsentratsioon 2,2%), eukalüpti (Eucalyptus globulus) eeterlik õli, metsiku mündi (Mentha arvensis) ekstrakt. Ei sisalda propellenti. Säilitusainetevaba.

Kasutamine:

Üle 6-aastastele lastele ja täiskasvanutele: 1 pihustus mõlemasse ninasõõrmesse kuni 6 korda päevas

Tähelepanu!

Ärge kasutage seda toodet alla 6-aastasel lapsel. Ärge kasutage seda toodet raseduse või imetamise ajal.

Säilitamine:

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ärge kasutage toodet kauem kui 6 kuu jooksul pärast esmast avamist. Hoida temperatuuril 0..+25 C originaalpakendis.

Tootja: Prantsusmaa

Maaletooja: Novartis Finland Oy, Metsänneidonkuja 10, FIN-02130 Espoo, Soome.