OVULATSIOONITEST PULK N5 (KAIGERT) Vaata täismõõdus

OVULATSIOONITEST PULK N5 (KAIGERT)

15,50 €

Ovulatsioon on küpsenud munaraku vallandumine munasarjast, mis liigub edasi munajuhasse.

Rohkem infot

Kuidas see test töötab?

hLH hormoon (inimese luteiniseeriv hormoon) tõuseb kuni 200IU/L enne ovulatsiooni. Oma maksimumtaseme saavutab see 24-48 tundi enne ovulatsiooni ja seega kasutatakse seda hormooni, et tuvastada aeg, millal on viljastumise tõenäosus kõige suurem. Test tuvastab hLH konsentratsiooni uriinis.

Kuidas testi läbi viia?

Hoia testpulka uriinijoa all või uriiniga täidetud anumas 3 sekundit ja loe tulemusi mõne minuti pärast. Pakendis olevat viite testpulka tuleks kasutada 5 järjestikusel päeva. Optimaalse ovulatsiooniaja tuvastamiseks, kasutage testiga kaasas olevat ketast.

Mida testi tulemus mulle näitab?

Testil olev ülemine (kontroll-joon) näitab, et test on korrektselt läbiviidud. Kui tulemuse aknasse ilmub 2 lillat joont ja ülemine joon on oluliselt intensiivsema värvitugevusega, ei ole veel ovulatsioon alanud. Kui testi tulemuse aknasse ilmub kaks joont, mis on sama värvi intensiivsusega või alumine on tumedam kui ülemine (kontroll-joon), siis on ovulatsioon alanud.

MIllal on ideaalne viljastumisaeg?

Pärast munaraku eraldumist, on see 12-24 tunni jooksul viljastumisvõimeline. Samas seemnerakk võib emakas ja munajuhas elada veel 3-7 päeva. Vahekord võiks toimuda just enne ovulatsiooni või selle ajal.

Tootja: Euroopa Liit
Maaletooja:
Kaigert AS, Haigla 4a, 74116, Maardu,Estonia

Be the first to write your review !

Write your review

OVULATSIOONITEST PULK N5 (KAIGERT)

OVULATSIOONITEST PULK N5 (KAIGERT)

Ovulatsioon on küpsenud munaraku vallandumine munasarjast, mis liigub edasi munajuhasse.

Write your review

3 products in the same categories

PayPal